Archiv pro štítek: dárky pro muže

Jaký vybrat dárek pro kamaráda k rozlučce se svobodou?

Chystáte se na rozlučku se svobodou Vašeho kamaráda a rádi byste mu společně s ostatními připravil originální překvapení? Vámi plánovanou pánskou jízdu na počest kamarádovy rozlučky se svobodou můžete zpestřit adrenalinovými dárky od společnosti Allegria.

Kam pro adrenalinové zážitky pro muže?

Adrenalinové zážitky pro muže od společnosti Allegria zvednou ze židle i toho největšího pecivála. Tento dárek je ideální především pro ty, kteří se neostýchají vyzkoušet něco naprosto vzrušujícího. Nezapomenutelné vzpomínky na adrenalinové zážitky si může obdarovaná osoba odnést, jak ze souše, tak ze vzduchu. Neodolatelné jsou také adrenalinové zážitky absolvované ve vodě. Z bohaté nabídky jistě vyberete takový zážitek, který vznese do žil pořádnou dávku adrenalinu a zároveň vzbudí touhu po dobrodružství. Kdo ví, možná ve Vás probudí touhu věnovat se dané aktivitě také ve svém volném čase. Na objevování nových zájmů není totiž nikdy pozdě. Ze sekce adrenalinové dárky můžete vybírat mezi indoor surfingem, střelbou z armádních pušek, flyboardu nebo třeba bungee jumpingu.

Tandemový seskok padákem jako dárek pro kamaráda

Zcela nezapomenutelným se mezi adrenalinovými zážitky stává tandemový seskok padákem. Kdo chce zažít něco skutečně fantastického, rozhodně by neměl ve svém volném čase minout právě tandemový seskok padákem. Firma na zážitky dává zájemcům na výběr hned z několika lokalit, kde lze tento pro někoho na první pohled bláznivý nápad www.firmanazazitky.cz/tandemovy-seskok-padakem uskutečnit. Tandemový seskok není vázán žádnou lékařskou prohlídkou. Pouze před jeho uskutečněním obdržíte krátkou instruktáž a poté si ihned vyzkoušíte to, co zažívá zkušený parašutista každý den. Adrenalin v krvi se dostaví již během letu letadlem. Doslova si zamilujete pohled na krajinu pod Vámi z ptačí perspektivy. Neschází ani lehké mrazení po zádech při otevírání padáku. Tandemový seskok padákem je zakončen měkkým přistáním zpět na pevnou zem.