Konference a další eventy na profesionální úrovni. To je zázemí pražského hotelu Belvedere

Pokud chcete uspořádat konferenci, seminář, školení nebo jinou událost na opravdu profesionální úrovni, nejlepší zázemí najdete určitě v Praze. Je to také nejvhodnější místo v republice, kde je vhodné uspořádat akce většího rozsahu. Velké zkušenosti zde samozřejmě mají také s pořádáním mezinárodních akcí. Pojďme se podívat na to, jaké konkrétní místo by se pro takovou událost mohlo hodit třeba vám.

Zázemí hotelu je výhoda

Velmi zajímavé prostory nabízí totiž hotel Belvedere. Zde se specializují na pořádání různých druhů společenských událostí, kde pořádání konferencí bezpochyby také patří. Tento hotel patří mezi hotely v centru Prahy, který je vám schopen zajistit veškeré pohodlí pro vaše hosty. Není to pouze o zázemí pro samotnou konferenci, ale také o poskytnutí moderního ubytování, které je důležité třeba pro zahraniční klientelu. V tomto ohledu je zde možno zvolit také junior suity, které disponují nadstandartním vybavení a vyhoví tak náročnější klientele. Také ostatní pokoje jsou samozřejmě moderně vybaveny.

Kromě toho je zázemí hotelu schopno poskytnout pro pořádání konferencí také profesionální catering. Velký podíl na tom má přítomnost vlastní restaurace v hotelu, která je na velmi vysoké úrovni. Rovněž také má v nabídce jídla, která jsou typická pro mezinárodní kuchyni. Spolehnout se můžete na přípravu jídel z čerstvých sezonních surovin.

Konferenční prostory přesně podle vašich představ

Hotel toho umí nabídnout opravdu mnoho. Jeho celková kapacita, pokud jde o konání konferencí, je 400 osob. Tato kapacita je rozdělena mezi trojici konferenčních sálů. Prostory jsou vybaveny:

  • Promítacím plátnem s dataprojektorem
  • Profesionálním ozvučením a mikrofonem
  • Flipchartovou tabuli

Jednak je zde hlavní Společenský sál, kde najdete rovněž taneční parket a dva bary. Velkou výhodou jsou tlumočnické kabiny, které se hodí při pořádání mezinárodní konference. Kromě toho zde můžete využít i další prostory, mezi které patří salonek Letná a Club Memphis.