Archiv pro rubriku: Nezařazené

Jaký vybrat dárek pro kamaráda k rozlučce se svobodou?

Chystáte se na rozlučku se svobodou Vašeho kamaráda a rádi byste mu společně s ostatními připravil originální překvapení? Vámi plánovanou pánskou jízdu na počest kamarádovy rozlučky se svobodou můžete zpestřit adrenalinovými dárky od společnosti Allegria.

Kam pro adrenalinové zážitky pro muže?

Adrenalinové zážitky pro muže od společnosti Allegria zvednou ze židle i toho největšího pecivála. Tento dárek je ideální především pro ty, kteří se neostýchají vyzkoušet něco naprosto vzrušujícího. Nezapomenutelné vzpomínky na adrenalinové zážitky si může obdarovaná osoba odnést, jak ze souše, tak ze vzduchu. Neodolatelné jsou také adrenalinové zážitky absolvované ve vodě. Z bohaté nabídky jistě vyberete takový zážitek, který vznese do žil pořádnou dávku adrenalinu a zároveň vzbudí touhu po dobrodružství. Kdo ví, možná ve Vás probudí touhu věnovat se dané aktivitě také ve svém volném čase. Na objevování nových zájmů není totiž nikdy pozdě. Ze sekce adrenalinové dárky můžete vybírat mezi indoor surfingem, střelbou z armádních pušek, flyboardu nebo třeba bungee jumpingu.

Tandemový seskok padákem jako dárek pro kamaráda

Zcela nezapomenutelným se mezi adrenalinovými zážitky stává tandemový seskok padákem. Kdo chce zažít něco skutečně fantastického, rozhodně by neměl ve svém volném čase minout právě tandemový seskok padákem. Firma na zážitky dává zájemcům na výběr hned z několika lokalit, kde lze tento pro někoho na první pohled bláznivý nápad www.firmanazazitky.cz/tandemovy-seskok-padakem uskutečnit. Tandemový seskok není vázán žádnou lékařskou prohlídkou. Pouze před jeho uskutečněním obdržíte krátkou instruktáž a poté si ihned vyzkoušíte to, co zažívá zkušený parašutista každý den. Adrenalin v krvi se dostaví již během letu letadlem. Doslova si zamilujete pohled na krajinu pod Vámi z ptačí perspektivy. Neschází ani lehké mrazení po zádech při otevírání padáku. Tandemový seskok padákem je zakončen měkkým přistáním zpět na pevnou zem.

Díky Evropské unii se nemusíte omezovat pouze na seznamování s českými muži

 

Letošní teplé jarní počasí vybízí k cestování a poznávání mnohých zajímavých míst. Jen málokdo se chce při svých toulkách omezovat na pobyt v České republice. Především mladé lidi láká prodloužený víkend či dovolená v některé zemi Evropské unie. Na možnost cestovat si zvykla také starší generace, která se snaží využít svých možností, které jim minulý režim ještě před třiceti lety jen stěží dopřál.

Jaké výhody přináší poznávání zemí Evropské unie?

Není to však pouze touha po návštěvě zahraničních pamětihodností, poznání tamější kultury a strávení volného času v dech beroucí přírodě, co mnohé z nás vybízí k cestování. Mnozí si od toho slibují také navázání nových přátelských vztahů, a kdo ví, třeba z kamarádství vznikne jednou také něco víc. Možná již nyní máte v plánu na léto strávit pár dní či týdnů v sousedním Německu. K tomu, abyste si v této německy hovořící zemi nepřipadala tak osamoceně, Vám může pomoci seznámení prostřednictvím Evropské seznamky. Německá verze této online seznamky www.tschechische-traumfrauen.de je přednostně určena českým ženám, které hledají své štěstí v lásce právě u německých mužů. Seznamku tak můžete použít, buď k najití vážného seznámení, nebo jen krátkého letního románku.

Evropská seznamka Vám pomůže najít kamaráda nebo partnera v sousedním Německu

Po pár vyměněných e-mailech, zprávách na sociálních sítích či provolaných hodinách Vás bude pravděpodobně lákat potkat se s daným mužem osobně. Společně tak můžete prožít vysněnou dovolenou u moře v Řecku nebo někde v Alpách či si jen tak naplánovat společnou procházku po hlavních památkách v hlavním městě Německa Berlíně. Společné chvíle Vám pomohou blíže poznat Vašeho nového kamaráda a navíc cestování ve dvou Vás bude bavit mnohem více, než kdybyste se na tyto toulky vydala sama.

Evropská seznámení s mužem

Seznámení s mužem s třídenním strništěm, který by příjemně voněl, byl dokonale oblečený, kožený pásek u kalhot dokonale sladěný s vyčištěnými polobotkami, sako ledabyle přehozené přes rameno, a který by zároveň vykazoval všechny znaky toho pravého gentlemana, je snem snad každé ženy. Mnoho žen má pocit, že takoví muži v dnešní době už neexistují. Opak je ale pravdou.

Existují a není jich málo. Stačí se při letní dovolené ve Španělsku či při návštěvě Anglie nebo jiné západní země porozhlédnout kolem. Sympatičtí usměvaví páni napříč všemi generacemi, kteří byli vychovávaní k úctě k ženě. Samozřejmě, i v cizině se dají najít výjimky, nerudní páni v nevzhledném oblečení, stejně tak u nás ale můžete narazit na podobně elegantně vyhlížejícího  muže, jakého jsme popisovali v úvodu odstavce. Tuto skutečnost netřeba generalizovat a nafukovat jako bublinu.

Dnešní trend však napovídá, že se mnohé ženy díky možnostem cestování do zahraničí, stále více seznamují s cizinci, kteří je okouzlí nejen svým šarmem, ale také exotickým vzhledem. Pasé nejsou ani internetové seznamky, skrze které se dají najít sympaťáci, se kterými ženy nacházejí společnou řeč. Seznamkou, která se věnuje především seznámením se zahraničními partnery, je například Evropská seznamka, na jejíchž stránkách www.evropska-seznamka.czse mohou všechny ženy jednoduše a zdarma zaregistrovat. A pak už si jen užívat zájmu, který projeví některý s ověřených gentlemanů.

Díky bohatým zkušenostem může tento seznamovací portál  zajistit téměř stoprocentní úspěšnost při hledání vhodného partnera. Zaručena je obvykle také bezpečnost při seznamování. Identita každého registrovaného muže totiž bývá ověřována hned několika metodami. Seznámení přes seznamku tedy nemusí být nebezpečné. A s Evropskou seznamkou to platí obzvláště.