Jak začít investovat? Vyzkoušejte Globtrex.com

„Spořením ještě nikdy nikdo nevydělal.“ Citát Petra Žabžy a jednoznačná odpověď na otázku, zda a proč vůbec začít investovat. Co když ale o investování nic nevíte a bojíte se jen tak, na zdař bůh, do světa investic vstoupit? Čtěte dál.

Na trhu je v současné době mnoho brokerských společností. Řada z nich funguje už mnoho let. Mezi špičku patří brokerský dům Globtrex.com fungující i v České republice, který se úzce specializuje na obchodování s CFD kontrakty.

Nevíte, co to je? Nevadí. Tato skupina obchodníků, investorů a expertů na technologie poskytuje perfektní zázemí začínajícím i pokročilým obchodníkům. Globtrex.com nabízí důmyslně propracovaný program plný vzdělávacích kurzů, e-booků a profesionálně zpracovaných instruktážních videí. Pomocí nich se můžete soustavně vzdělávat a zdokonalovat se. Kurzy jsou rozdělené podle úrovní, takže si vybere jak profesionál, tak i úplný začátečník, který se s online obchodováním teprve seznamuje. Organizace seminářů či online webinářů jsou samozřejmostí a kdokoliv tak může pokládat své otázky a učit se přímo od profesionálů.

Co dál Globrex.com nabízí? Například razí heslo „Obchodujte kdekoli a kdykoli.“ Doma na počítači, na cestách s vaším smartphonem nebo tabletem – to je vaše volba. Stejně tak jako je vaše volba, jakou zvolíte platformu.

Stálicí je u Globtrex.com Meta Trader, nyní už 5. Nástupce populární Meta Trader 4 je uživatelsky přívětivá platforma, která poskytuje svobodu obchodování v plném rozsahu a je navržena tak, aby podporovala jak začátečníky, tak i zkušené obchodníky. Novinkou je naopak platforma Indigo Trader. Globtrex ji spustil v květnu a už teď ukazuje své kvality a přizpůsobivost potřebám jednotlivých obchodníků. Obě platformy mají k dispozici inovativní mobilní platformy, které umožňují využít veškerých nástrojů a funkcí na všech Android i Apple zařízeních.

Nebojte se vstoupit do světa investic. S kvalitní podporou, která je k dispozici 24/7, se obchodovat naučíte a penízu budou konečně pracovat pro vás.